Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kamarádčina svatba

1. 9. 2008

Jenže svatba to byla tajná, nevěděli o tom rodinní příslušníci nevěsty, takže sem nemůžu vložit její fotky, což mě moc mrzí, protože nevěsta byla nádherná...slíbili jsme, že nikam na net fotky dávat nebudeme, takže to dodržím...

Obřad byl na Bouzově, to bylo moc krásné a potom byla hostina v Olomouci v hotelu Flora. Jídlo bylo formou rautu, což  si užil hlavně můj manžel, který je  velký labužník. Jídla bylo tolik druhů, že se to nedalo ani vše ochutnat. A i zábava se tak rozjela, až jsem z toho měla zase málem tichou domácnost. Vzhledem k tomu, že si kamarádka brala Itala a on tam měl i pár kamarádů, se není čemu divit:-). Vlastně ti kamarádi jsou hudební skupina, takže tam naživo hráli,to byla paráda a také romantika, především když  ženich zpíval písničku, kterou složil pro nevěstu. Opůlnoci jsme to sice kvůli hostům hotelu museli ukončit, ale ještě s pár známýma jsme zašli na diskotéku. Nejdřív nás tedy číšník Jaroušek vzal do gay klubu ( zajímavá zkušenost...i když jsme po chvilce utekli, přece jen když se vedle vás po sobě plazí dva chlapci a z druhé strany mě jedna lesbička začala hladit po zadku...jsme si řekli že stačilo ), tak jsme zašli na jinou disku a tam to tedy vřelo no paráda....ani mě nevadilo, že mám sebou manžela :-)

 Obrazek

 

 aspoň foto nevěsty z dálky...šaty byly nádherné..o nevěstě ani nemluvím

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

to není ženich, to je můj manžel...trošku chtěl machrovat u autíčka: -)

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Na Bouzově...

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Nevěstina kytička...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

nádhera...

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

moje místečko...

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

dort....

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

s touto kamarádkou jsme  to pořádně rozjely...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

svatba

(Jarka, 7. 11. 2008 12:33)

Muselo to být nádherné a nevěsta je krásná i z dálky. Přeju jí šťastné manželství.Jo a ještě autu to slušelo asi proto,že tam byl Váš manžel.